Translations for „dziewięćdziesiąt“ in the Polish » German Dictionary (Go to German » Polish)

Polish
Film odniósł sukces kasowy, w kinach na całym świecie inkasując ponad dziewięćdziesiąt milionów dolarów.
W obecnym czasie hufiec liczył około dziewięćdziesięciu drużyn, gdzie instruktorzy działali społecznie.
Wykonane z bawełny można zazwyczaj prac w pralkach a niektóre rodzaje można nawet prać w dziewięćdziesięciu stopniach.
W dziewięćdziesięciu dziewięciu spotkaniach gwiazda lubińskiego zespołu zdobyła trzydzieści dwa gole.
Artiom punktował łącznie w dwunastu wyścigach, dzięki czemu zdobył dziewięćdziesiąt siedem punktów.
Sznur modlitewny, zwany tu subha lub tasbih, składa się z dziewięćdziesięciu dziewięciu ziaren (paciorków) i przypomina różańce katolickie.
Po dziewięćdziesięciu minutach było 2:2 i wynik spotkania został rozstrzygnięty dopiero w rzutach karnych.
Dotychczas zaliczył w tym klubie sto dziewięćdziesiąt siedem ligowych występów, strzelając przy tym czterdzieści trzy bramki.
Łącznie poprowadził kadrę w dziewięćdziesięciu dwu meczach, najdłużej za jednym razem: w latach 1957-1960 w dwudziestu czterech spotkaniach.
Wostok znalazł się na orbicie nachylonej względem równika pod kątem 65°, gdzie czas jednego okrążenia to dziewięćdziesiąt minut.

Would you like to add some words, phrases or translations?