Translations for „aequo“ in the Polish » English Dictionary (Go to English » Polish)

X i Y wygrali ex aequo

Usage examples with aequo

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
W turnieju waterpolistów zajął wraz z drużyną piąte miejsce ex aequo z drużyną francuską.
W szpadzie amatorów i zawodowców nie zdobył medalu, zajął piąte miejsce ex aequo z trzema innymi zawodnikami.
Na prowadzeniu pozostała ekipa austriacka, ex aequo ze Słowenkami.
Wokalistka nie zdobywa tam żadnego punktu, co w rezultacie plasuje ją na ostatniej, 13. pozycji, ex aequo z trzema innymi artystami.
Zdobył więc wraz z pięcioma innymi zawodnikami ex aequo ostatnie, ósme miejsce w stawce 13 zawodników.
Startował tylko w konkurencji strzelania z pistoletu szybkostrzelnego z odległości 25 metrów, w której zajął 46. miejsce ex aequo z dwoma zawodnikami.
Nagroda za najlepszą pracę nie może być przyznana ex-aequo, gdyż oznaczałoby to niedotrzymanie zobowiązania wyboru pracy najlepszej.
Wraz z kolegami zajął ex aequo 19. miejsce.
Zajęli ex-aequo czwarte miejsce na pięć startujących par.