Translations for „czwarte“ in the French » Polish Dictionary (Go to Polish » French)

Polish » French

Translations for „czwarte“ in the Polish » French Dictionary (Go to French » Polish)

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
Trzecie miejsce, gdy zawodnik z kraju będzie w pierwszej 100, a czwarte, gdy zawodnik znajdzie się w pierwszej 30 rankingu.
Ostatecznie zajął czwarte miejsce w głosowaniu publiczności, nie docierając do finału.
Obecnie zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji do szwedzkiego tronu.
Pierwszy z nich zajął indywidualnie czwartą pozycję w strzelectwie sportowym i czwarte w strzelaniu do rzutków.
Melodia hymnu, ataktowa, ujmowana jest w orientacyjne ramy taktów cztery- dwie- i trzy czwarte.
W kolejnym sezonie zajęła czwarte miejsce w biegu na 800 metrów podczas mistrzostw świata juniorów oraz była dwukrotną medalistką kolejnej edycji mistrzostw krajów nordyckich juniorów.
Czwarte przykazanie: Ścieżki sapologii są nieprzeniknione dla każdego sapologa nie znającego reguły trzech kolorów.
W finale zajęli czwarte miejsce po prezentacji dwóch tańców (cha-chy i showdance z elementami rumby i samby).
W sierpniu 1923 roku wystartował w zawodach lotniczych na lotnisku Ławica i zajął w nich czwarte miejsce.
Czwarte ukazuje uzdrowienie paralityka a kolejne uzdrowienie opętanego przez demony.

Would you like to add some words, phrases or translations?