Translations for „dogrywkę“ in the German » Polish Dictionary (Go to Polish » German)

robić [perf z‑] dogrywkę

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
Po trzech rundach sędziowie ogłosili trzyminutową dogrywkę.
W 11. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, ale jedenastkę obronił bramkarz gospodarzy i nadal utrzymywał się wynik dający dogrywkę.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano klasyczną dogrywkę 2 x 15 minut.
Dogrywkę miał stanowić czteropartiowy minimecz szachów szybkich, z tempem 25 minut na partię dla zawodnika i 10 sekundami bonifikaty czasowej za każdy ruch.
Wobec remisu w regulaminowym czasie gry rozegrano pięciominutową dogrywkę.
Gdy rywalizacja w dwumeczu ćwierćfinałowym oraz półfinału jak i w meczach 1/8 finału oraz finałowym był remis, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.
Gdy po 3 meczach zachodził remis w punktach rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut z zasadą złotej bramki która decydowała o awansie.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut (obowiązywała zasada złotej bramki).
Jeśli wynik bramkowy w dwumeczu był remisowy, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.
Jeśli w meczu fazy pucharowej po czasie regulaminowym wynik będzie remisowy, gra się dogrywkę, która składa się z dwóch części po 15 minut.

Would you like to add some words, phrases or translations?