Translations for „dwumeczu“ in the German » Polish Dictionary (Go to Polish » German)

w dwumeczu

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
Guam wygrało w dwumeczu 5-1 i awansowało do drugiej rundy.
Jeżeli po zsumowaniu punktów z obu meczów wynik jest remisowy, to drugi mecz kontynuuje się tyloma pięciominutowymi dogrywkami, ilu potrzeba do rozstrzygnięcia wyniku dwumeczu.
Jeśli wynik bramkowy w dwumeczu był remisowy, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.
Chińskie Tajpej wygrało w dwumeczu 2-1 i awansowało do drugiej rundy.
Dżibuti wygrało w dwumeczu 2−1 i awansowało do drugiej rundy.
Barbados wygrał w dwumeczu 4-1 i awansował do drugiej rundy.
Gdy rywalizacja w dwumeczu ćwierćfinałowym oraz półfinału jak i w meczach 1/8 finału oraz finałowym był remis, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.
Okoliczności tego dwumeczu rozbudzają emocję kibiców do dziś.
Tadżykistan wygrał w dwumeczu 6-0 po dwóch walkowerach z powodu nieuprawnionego gracza w reprezentacji przeciwników i awansowała do trzeciej rundy.
Komory zremisowały w dwumeczu 1−1, ale dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe awansowały do drugiej rundy.

Would you like to add some words, phrases or translations?