Translations for „kwalifikacyjny“ in the Polish » German Dictionary (Go to German » Polish)

kwalifikacyjny
Bewerbungs-

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
Zawodnicy, którzy przegrali w fazie kwalifikacyjnej, mogli wystąpić w turnieju jako szczęśliwi przegrani.
W 1960 wystartował na igrzyskach olimpijskich, jednakże nie przeszedł rundy kwalifikacyjnej.
Boot startował na tych igrzyskach również w skoku w dal, w którym zajął 8. miejsce w serii kwalifikacyjnej i nie wszedł do finału.
Szkoły policealne mogą kształcić w formie kwalifikacyjnych kursów zawodowych, których ukończenie daje prawo przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
W roku 1965 odbyła przewód kwalifikacyjny i otrzymała tytuł docenta.
Piątkowa sesja kwalifikacyjna w klasie 250 rozegrana została na mokrej nawierzchni.
W każdym z wyścigów kwalifikacyjnych występował jeden z kierowców zespołu, a następnie zmieniali się oni podczas wyścigu głównego na dystansie 500 km.

Would you like to add some words, phrases or translations?