Translations for „wiekowy“ in the Polish » Italian Dictionary

(Go to Italian » Polish)

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
Kavalenka ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju w każdej kategorii wiekowej.
Struktura wiekowa ma charakter wyrównany – jej zróżnicowanie pomiędzy stanami jest znikome.
Kandydatów obowiązują limity wiekowe ustalane przez organ prowadzący szkołę.
Równocześnie układ ten przerwał kilka wiekowych, staromiejskich ulic, które miejscami zredukowane zostały do formy chodników, jak w przypadku ul. Łaciarskiej.
W tej samej kategorii wiekowej zdobył także pięć medali mistrzostw świata, w tym złoty w wyścigu na 1 km w 2006 roku.
Drzewostany wiekowe np. powyżej 100 lat stanowią tylko 5% powierzchni zalesionej.
System ligowy jest bardziej uzależniony od kategorii wiekowej.
Także w 2014 roku został uznany najlepszym australijskim zawodnikiem w tej kategorii wiekowej.
Struktura mieszkańców miasta w podziale na ekonomiczne grupy wiekowe jest zbliżona do struktury mieszkańców województwa dolnośląskiego.
System ocen programów telewizyjnych – system klasyfikacji programów telewizyjnych pod względem przeznaczenia wiekowego.

Would you like to add a word, a phrase or a translation?