Translations for „kierowca“ in the Polish » Spanish Dictionary (Go to Spanish » Polish)

Usage examples with kierowca

z zawodu kierowca

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Polish
Z dorobkiem 355 punktów został sklasyfikowany na 28 pozycji w końcowej klasyfikacji kierowców.
W konsekwencji do czasu przemian politycznych z 1989 zarobkował jako kierowca.
W kraju szczeciński kierowca obronił tytuł mistrzowski, odnosząc trzy zwycięstwa.
Dało mu to siedemnaste miejsce w końcowej klasyfikacji kierowców.
Dwie pasażerki doznały potłuczeń, a kierowca tira został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.
Po rozwiązaniu jej w 1964 r. powołano pogotowie zawodowe składające się z kierowców dyżurujących przy telefonie alarmowym.
Uzbierane 26 punktów dało mu trzynaste miejsce w końcowej klasyfikacji kierowców.
Barrichello w klasyfikacji generalnej kierowców z sześcioma punktami został sklasyfikowany na trzynastej pozycji.
Gdy kierowca naciśnie przycisk start, przyrządy obracają się w jego kierunku, a kierownica wysuwa się; zagłówek podnosi się z siedzenia, gdy kierowca usiądzie.
Na ekranie monitora (umieszczony na desce rozdzielczej) kierowca widzi jezdnię, chodnik i niewielkie przedmioty, np. słupek, kosz na śmieci lub osoby, np. małe dzieci.

Would you like to add some words, phrases or translations?