Translations for „dvoranski“ in the Slovenian » German Dictionary (Go to German » Slovenian)

dvoranski gókart
dvoranski/atletski míting

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Slovenian
Notranjost je predstavljena kot velika in široka dvoranska cerkev preprostega okrašenega dizajna, ki jo na levi strani obdajajo nekatere kapelice, na desni pa niše.
sl.wikipedia.org
Na evropskih prvenstvih je prav tako osvojila peto mesto leta 1982, na evropskih dvoranskih prvenstvih pa naslov prvakinje istega leta.
V tridesetletni vojni (1618 do 1648) ali devetletni vojni (1688–1697) so bile uničene mnoge dvoranske cerkve in psevdobazilike so obnovili kot dvoranske cerkve.
Na evropskih dvoranskih prvenstvih je osvojila peto mesto leta 1996 v skoku ob palici.
Tekmovanja so potekala v dvoranski odbojki v kategorijah moških in žensk ter v odbojki na mivki v kategorijah moških in ženskih dvojic.
Na svetovnih dvoranskih prvenstvih je osvojila dve bronasti medalji v peteroboju, na evropskih dvoranskih prvenstvih pa srebrno medaljo.
Stolnica je enoladijska dvoranska cerkev z odprto leseno streho in kratkim, ravno zaprtim korom, strogih oblik zgodnje angleške gotike.
V notranjosti je prostor razdeljen v tri gotsko obokane ladje, ki se skozi tri šilaste loke odpirajo v svetel in visok dvoranski prezbiterij.
Gretzky je igral tudi bejzbol in dvoranski lacrosse, predvsem poleti.
Prvo prvenstvo v dvoranskem hokeju je bilo sicer izvedeno na slovenskem republiškem nivoju leta 1984.

Would you like to add some words, phrases or translations?