Slovenian » French
You are viewing results spelled similarly: četrtina , četrtinka , terminal , finale , četrtič , četrti and polfinale

terminál <-a, -a, -i> N m

Monolingual examples (not verified by PONS Editors)

Slovenian
V predtekmovanje je izgubila z rusko in ameriško reprezentanco ter premagala slovaško, v kvalifikacijski tekmo za četrtfinale premagala avstrijsko reprezentanco ter v četrtfinalu izgubila proti švedski.
sl.wikipedia.org
Suárez je tudi to tekmo začel od prve minute ter dosegel oba urugvajska zadetka za zmago z 2-1 in napredovanje v četrtfinale.
V četrtfinale se je uvrstilo vseh 6 zmagovalcev skupin ter še dva najboljša drugouvrščena.
Na jakostnih turnirjih se je petkrat v karieri uvrstil v četrtfinale, redno se je uvrščal tudi v osmine finala jakostnih turnirjev.
Preostala štiri moštva so igrala četrtfinale po principu drugouvrščeni moštvi iz obeh divizij med seboj in tretjeuvrščeni moštvi med seboj.

Would you like to add some words, phrases or translations?